اختصاصی کنید!

اینستگرام خود را

با آژانس اختصاصی

امنیت پیج و ارتقا به پلن طلایی

اینستاگرام یک روش عالی برای به اشتراک گذاری عکس های شما با دوستانتان، خانواده در سایر نقاط جهان محسوب می شود. اما همچنین می تواند شما را در معرض خطرات حریم خصوصی و امنیتی قرار دهد. لازم نیست نگران چیزی باشید زیرا در همین راستا راه های امنیتی زیادی وجود دارد که از هک کردن پیج شما و دسترسی پیدا کردن به اطلاعات حساب کاربری تان جلوگیری می کند.

این روزها افراد سودجو با هک کردن پیج اینستاگرام شما دسترسی به اطلاعات کاربری شما پیدا می کنند. بنابر این باید نکات امنیتی لازم در این مورد را فراهم کنید تا پیج اینستاگرام شما مورد سوءاستفاده هکران قرار نگیرد.

حفاظت از پیج شما در اینستاگرام امکان پذیر است و با وجود این خطرات باز هم می توان از خدماتی که اینستاگرام ارائه می دهد ، بهترین بهره را برد.

همه ما تصور می کنیم که درباره شبکه های اجتماعی به اندازه کافی دانش داریم و به همین دلیل ، معمولاً هیچ گونه ترسی از امنیت و حریم شخصی خود نداریم. این امر تصوری نادرست که گمان کنیم در شبکه های اجتماعی در مکانی امن و تنها در محاصره دوستان هستیم و هیچ چیز بدی برای ما نمی تواند رخ دهد.

با این حال ، اگر به خطرات مربوط به آن توجه کنید ، راهی برای ایمن سازی اینستاگرام و سایر حساب های رسانه های اجتماعی الزامی می شود.

برای افزایش امنیت پیج اینستاگرام مراحل زیر انجام خواهد شد:

4

عدم دسترسی به موقعیت مکانی پیج

3

عدم دسترسی به برنامه های افزایش فالور فیک

2

فعالسازی ابزار هویت دو مرحله ای

1

انتخاب پسورد قوی برای پیج

آژانس تبلیغات اختصاصی با توجه به تیم متخصص و متبحر در این زمینه پس از عقد قرارداد و بررسی کامل پیج اینستاگرام شما تمامی مسائل امنیتی پیج را بررسی نموده و این امنیت را به طور کامل برقرار می نماید.

جهت مشاوره و درخواست مدیریت پیج اینستاگرام می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09135900970

09130003696

03136640690

03195023696