اختصاصی کنید!

اینستگرام خود را

با آژانس اختصاصی

تحلیل صفحه اینستاگرام

می توان گفت یکی از شناخته شده ترین و به روزترین شبکه های اجتماعی در جهان اینستاگرام می باشد. فضایی جذاب که با خلق ایده های شگفت انگیز می توان برندی معتبر ساخت و قطعا در این راستا به فروشی بیشتر رسید. این شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر، ویدئو و متن با خلاقیت هایی به جا قطعا صفحه ای ماندگار چه در نرم افزار اینستاگرام و چه در ذهن افراد خواهد ساخت.

بررسی پیج بر اساس رتبه جهانی

4. GLOBAL RANK

برای بررسی رتبه پیج های اینستاگرام ابزار های مختلفی به وجو د آمده اند که تیم متخصص تولید محتوای آژانس تبلیغات اختصاصی پیج شما را بررسی نموده و با نمایش نمودار رتبه پیج شما در اینستاگرام را ارائه می دهند.

بررسی و تحلیل کپشن ها

3. ANALYSING

کپشنی که برای هر پست انتخاب می شود با توجه به نوع آن پست باید بیشترین تاثیر را در مخاطب ایجاد نماید و او را راغب به خواندن کامل متن نماید.

گرافیک و دیزاین پیج اینستاگرام

2. GRAPHICS

همانگونه که می دانید گرافیک پیج می بایست متناسب با حرفه شما باشد. با توجه به مواردی همچون محتوا، رنگ سازمانی و تناسب رنگ و محتوا می باشد که پیج اینستاگرام توسعه می یابد.

بررسی هشتگ ها، بایو و فالوور

1. CHECKING

بررسی هشتگ ها (بر اساس نوع برند و پیشنها د بهترین هشتگ ها) ، بایو( تحلیل و آنالیز بایو پیج و قرار دادن بهترین بایو متناسب با خدمات شما) ، بررسی کامنت های بازدید کنندگان، بررسی فالورهای پیج

جهت مشاوره و درخواست مدیریت پیج اینستاگرام می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09135900970

09130003696

03136640690

03195023696