وب مارکتینگ،تبلیغات آنلاین

We Are Creative Advertising agency

اجرای تبلیغات در سایتهای پربازدید

امروزه تبلیغات اینترنتی یکی از موثرترین و بهترین روش ها برای ورود به دنیای کسب کار و معرفی محصولات و خدمات خود به مصرف کننده است.تبلیغات در اینترنت روشی موثر، کم هزینه تر و در عین حال پر بازدید تر از سایر روش های تبلیغاتی است.بهترین و مهمترین روش های تبلیغات اینترنتی، تبلیغ در وبسایت های مهم و پر بازدید و بهینه سازی سایت برای قرار گرفتن در صفحه نخست نتایج گوگل است.شما با این گونه تبلیغات می توانید به راحتی و با هزینه کم محصولات خود را به دنیای کسب و کار معرفی و عرضه کنید.

ایمل مارکتینگ و طراحی قالب ایمیل

به ارسال ایمیل، به فرد، گروه و یا سازمان خاص، به منظور توسعه کسب و کار، معرفی و فروش محصولات و خدمات، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ می گویند. به طور کلی هر نوع فعالیت بازاریابی که توسط ایمیل صورت می گیرد بازاریابی ایمیلی نام دارد. این روش از بازاریابی مزیت های خاص خود را دارد که تا کنون موجبات موفقیت برند ها و شرکت های مختلف را فراهم آورده است.

طراحی کمپین تبلیغات و بازاریابی آنلاین

ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موثر، یکی از بهترین و ساده ترین راه هایی است که نتایج بسیار خوبی برای کسب و کار شما  در پی خواهد داشت. با وجود چنین پلنی شما سریع تر از بهینه سازی سایت برای موتور جستجو و حتی بازاریابی در شبکه های اجتماعی در دسترس مشتریان خود قرار می گیرید. در چنین کمپ هایی امکان آنالیز وضعیت فروش و تبلیغات وجود دارد، بنابراین می توانید اشکالات کار بازاریابی اینترنتی خود را پیدا کرده، سریعا آن ها را رفع و مجرای سود آور را باز کنید.

ویدئو مارکتینگ

محتوای دیجیتالی نوعی محتوا است که از داده های دیجیتالی به دست می آید و با عنوان رسانه ی دیجیتالی هم شناخته می شود. این گونه محتوا می تواند بر روی حافظه های آنالوگ و یا دیجیتال با هر فرمتی ذخیره شود. ظاهر محتوای دیجیتالی شامل اطلاعاتی است که به طور دیجیتالی پخش شده، جریان یافته و یا درفایل های کامپیوتر ذخیره شده است. اگر ریز بین تر باشیم، متوجه می شویم که عموم مردم، رسانه های دیجیتالی محبوب را به عنوان محتوای دیجیتالی می شناسند در صورتی که این موضوع برد وسیع تری دارد و هر چیزی که در برگیرنده ی اطلاعات دیجیتالی است، به عنوان محتوای دیجیتالی شناخته می شود.

اهمیت طراحی کمپین تبلیغاتی آنلاین


تعریف مشتری در پروسه ی بازاریابی اینترنتی به قدری اهمیت دارد که معرفی محصول و یا حتی انتخاب نام تجاری برایتان اهمیت دارد. اگر شما هنوز در کنار پلن کسب و کار خود، پلن بازاریابی اینترنتی خاصی ندارید همین الان شروع به ایجاد آن کنید. در صورتی که در این مرحله شناخت کافی تا کنون از مشتریان خود به دست آورده اید به سراغ مرحله دوم بروید در غیر اینصورت اقدامات این مرحله را به طور کامل در زمان مناسب انجام دهید.

اقدامات گام اول:

به سوالات زیر به طور کاملا واقعی و صادقانه پاسخ دهید. در پاسخ دهی به هیج وجه به احتمالات و شانس و امیدواری های پوچ دامن نزنید. برای این منظور وقت بگذارید و با تیم خود بررسی های لازم را انجام دهید.
 • جنسیت مشتریان خود را مشخص کنید.
 • آیا مشتریان حقیقی و درست شما زن هستند یا مرد؟ محل کار مشتریان خود را مشخص کنید.
 • آیا مشتری های شما در منزل کار می کنند یا در بیرون از خانه؟
 • مشخصات شغلی مشتریان را مشخص کنید.
 • آیا مشتریان شما از قشر مدیران، کار آفرینان، خانه دار، کارمند و .. هستند ؟
 • در آمد مشتریان شما به چه میزان و از چه چیزی است؟
 • سطح تحصیلات مشتریان شما چه میزان است؟
 • مشتریان حاضرند برای خدمات و محصولات شما چه نوع پرداختی داشته باشند؟ ماهانه، فصلی یا سالانه؟
 • مشتری ها تمایل دارند چگونه از محصولات شما استفاده کنند؟
 • به صورت رایگان یا برای آن پرداخت داشته باشند؟
 • آیا مشتریان شما مدت زمان زیادی را صرف وب گردی می کنند یا برای وب گردی زمان کمی لحاظ می کنند؟
 • مشتری های شما دقیقا در کجا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند؟
 • در دنیای آفلاین و واقعی یا به صورت آنلاین یا هر دو؟
 
زمانی که شما توانستید به این سوالات به طور دقیق و واقعی جواب دهید، می توانید تصویری واقعی از مشتری خود ایجاد کنید و بعد از آن محل واقعی ارائه ی تبلیغات خود را مشخص کنید.
حالا شما برای ارائه تبلیغات خود باید مکانی را مشخص کنید. آیا جای تبلیغ خود را می دانید؟
عموما ارائه ی تبلیغات در چند سایت به طور همزمان، مناسب است. فراموش نکنید که این سایت ها باید محل بازدید مخاطبین و مشتری های شما باشد و با کسب و کارتان مرتبط باشد.
سایت های مکمل نیز که می تواند از جنبه های دیگر شما را با مشتری هایتان آشنا کنند و بازدید کننده هایی را برایتان ارسال کنند، می توانند به عنوان کانال مهمی از کمپین بازاریابی شما باشند. از جمله این سایت ها می توان به فروم ها اشاره داشت که البته مرتبط با مشتریان شما و صنعت شما است.
زمانی که می خواهید یک سایت شبکه اجتماعی و محلی برای تبلیغ خود در نظر بگیرید به فاکتورهایی نظیر، لینک های خارجی، رتبه در موتور جستجو ترافیک و از طرف دیگر به پیام تبلیغاتی خود توجه داشته باشید.
همچنین به سوالات زیر پاسخ دهید :
 • آیا در حال حاضر رقبای زیادی برای شما وجود دارد؟
 • آیا واقعا تبلیغات نیاز مبرم کسب و کار شماست ؟
 • آیا تبلیغات شما به هیج عنوان مرتبط با کسب و کار شما نیست و بازدید کنندگان با شما سنخیتی ندارند؟
در اینجا سرنخ هایی برای یافتن بهترین مکان برای ارائه تبلیغات شماست.

تبلیغات کلیکی:

تبلیغات کلیکی یکی از موثر ترین راه هایی است که می توانید از آن برای توسعه کسب و کار خود در پلن بازاریابی اینترنتی خود بهره مند شوید. این تبلیغات به دو صورت انجام می شود:
تبلیغات کلیکی در سایت ها
تبلیغات کلیکی گوگل
با استفاده از این دو روش می توانید جامعه ی هدف خود را مشخص کنید و سایتتان را در معرض دید افراد حقیقی قرار دهید که دقیقا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند. شما می توانید میزان کاهش شارژ روزانه خود را مشاهده کنید و با انجام تنظیماتی میزان کاهش هزینه را برای ایام مختلف محدود کنید. این کارها همه از طریق پنل تان انجام شدنی است.
بر نرخ تبدیل خود نظارت داشته باشید:
نظارت بر نرخ تبدیل و اندازه گیری آن یکی از مهم ترین ابزارهایی است که می تواند به شما اطلاعتی در مورد میزان موفقیت شما در برهه های زمانی خاص با تلاش های متفاوت ارائه دهد.
کمپین تبلیغاتی شما به هر دلیلی که ایجاد شده باشد، خواه برای جمع آوری اعضای خبرنامه، خواه برای، دانلود یک کتاب الکترونیکی خواه برای خرید محصول یا ... که باشد، با ملاحظه ی نرخ تبدیل و آنالیز مناسب و تصمیمات درست با توجه به نرخ تبدیل، موفق تر خواهد بود. نرخ تبدیل در واقع درصد کلیک کردن بر روی لینکی است که شما را به اهدافتان می رساند. برای مثال اگر سایت شما 1000 بازدید داشته و در این میان 14 نفر روی لینک مورد نظر شما کلیک کرده و یک نفر محصولتان را خرید کرده است، نرخ تبدیل شما به صورت 7.1 درصد حساب می شود.
مشاهدات سریع و به موقع نرخ تبدیل می تواند گویای ایرادات کار تبلیغاتی شما و یا موفقیت آن باشد بنابراین در ملاحظه ی نرخ تبدیل و بهینه سازی بازاریابی خود کوشا باشید .
در صورتی که نیاز دارید که آگهی خود را تغییر دهید، تعلل نکنید و این کار را هر چه سریعتر شروع کنید. این بررسی باید به صورت ثابت و مستمر انجام شود تا اینکه به بهترین نتیجه برسید . در این پروسه توجه داشته باشید که یک تبلیغ ممکن است در یک مکان نرخ تبدیل عالی داشته باشد اما در مکانی دیگر این نتیجه عکس باشد.

اقدامات گام دوم:

یک فایل ورد یا اکسل ایجاد کنید و در آن لیست سایت ها و مکان هایی که کاربرانتان وجود دارند و می خواهید تبلیغات خود را در آن جا قرار دهید بنویسید.
بسیاری از افراد فکر می کنند که بودجه بندی باید در اولین مرحله رخ دهد ولی وقتی شما با تحقیق کامل مسیر های بازاریابی خود را مشخص می کنید می توانید راحت تر هزینه های مرتبط با آن ها را نیز واکشی کنید. شاید شما در ذهن خود مشخص کرده باشید که چقدر می خواهید برای کمپین خود هزینه کنید. حالا بهترین راه این است که به شیت مورد نظر رفته و از آن بخش میزان واقعی هزینه ها را برآورد کنید.

اقدامات گام سوم:

حالا باید به لیست خود مراجعه کنید و کانال های بازاریابی خود را اولویت بندی کنید. بررسی کنید که با بودجه ای که دارید، در کجا بهترین نتیجه را از تبلیغات خواهید گرفت. شما می توانید لیست خود را ویرایش کنید و مدل های مختلف را مورد بررسی قرار دهید، تا پلن مناسب زود بازده با نرخ تبدیل بالا را پیدا کنید. اگر از تبلیغات کلیکی استفاده می کنید باید به طور روزانه و هفتگی تبلیغات و نتایج آن را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت هم با یک بررسی کامل ببینید که چه میزان نرخ تبدیل برایتان رضایت بخش است.
نکته مفید این است که بسیاری از سایت ها تمایل به تبادل لینک و آگهی و .. دارند که می توانید از این طریق نیز اقدام کنید.
بازاریابی آنلاین زمانی پاسخگوی شماست که روی یک یا دو چیز فوکوس کنید. شما ممکن است محصولات زیادی از طریق سایت خود به فروش برسانید، اما اگر میان تمام محصولات فقط بر روی یک یا دو محصول پر فروش تمرکز داشته باشید بیشتر سود خواهید کرد.
در مرحله بعد از خود بپرسید که من واقعا چه چیزی را می فروشم؟ آیا این یک محصول است یا سرویس؟
برای مثال اگر شما محصولات آرایشی می فروشید، در واقع شما به مردم زیبایی می فروشید.
بهترین تبلیغات و پیام های تبلیغاتی شامل آن پیام هایی می شوند که کلمات آن ها دقیقا به مشتری ربط پیدا می کند. در ایجاد پیام تبلیغی خود دائما از شما، استفاده کنید و هرگز به خودتان توجه نکنید و از کلماتی مثل من، مال من، ما، مال ما و ... استفاده نکنید. لیستی از چند واژه انتخاب کنید که در ارتباط با محصول و مشتری است و دارای حسی از شوخ طبعی، وابستگی، سرگرم کننده، آرامش بخش و محرک و .. باشند و در ادامه در پیام خود حداقل از یکی از این کلمات استفاده کنید.
کوپن هم یکی از ابزارهای مفید تبلیغاتی است که می توانید از آن در ردیابی نتایج بازاریابی خود استفاده کنید. از کد های مختلف برای مکان های مختلف تبلیغاتی استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه گیری از کمپین های خود داشته باشید.

اقدامات گام چهارم:

برای هر کمپین تبلیغاتی که قصد دارید در آن تبلیغ کنید یک پیام بازاریابی و تبلیغاتی مجزا و منحصر به فرد ایجاد کنید. توجه کنید که حداقل یک تا سه کلمه کلیدی متناسب با کسب و کارتان، برای متن خود بنویسید. یک متن تبلیغاتی حداقل از 60 کاراکتر تا 10 خط، رسمیت دارد.
زمانی که می خواهید تبلیغ خود را به صورت بنر ارائه کنید، توجه داشته باشید که حجم مناسب بنر باید بین 20 تا 50 کیلوبایت باشد. رزولوشن این عکس نیز بهتر است 72dpi باشد.
بعد از تمام کارهایی که انجام دادید و تبلیغ خود را در محل های در نظر گرفته شده قرار دادید، مهمترین و حیاتی ترین اقدام این است که به نظاره و بررسی و ردیابی تبلیغات خود بپردازید.
از خود سایت تا تبلیغات کلیکی می توان به راحتی از طریق راه های مختلف تعیین کرد که چه چیزهایی به درستی کار می کنند و چه چیزهایی مانع از نتایج خوبند. بدین صورت می توانید آگهی های خود را تغییر دهید تا بیشترین نتایج را دریافت کنید.
کوپن های خاص، کد فروش ویژه برای هر تبلیغ، و حتی راه اندازی صفحات ورودی جداگانه برای هر آگهی نمونه هایی از ترفند های ردیابی تبلیغات است که به راحتی نتایج را به صورت منحصر به فرد به شما نمایش می دهند. البته نرم افزارهای ردیابی بازاریابی مختلفی نیز وجود دارند که به صورت رایگان یا هزینه دار به شما در انجام امور کمک می کنند.

اقدامات گام پنجم:

به مدت دو هفته به صورت روزانه، نتایج ارسالی از کمپین های خود را مورد بازبینی قرار دهید، در صورتی که نتایج راضی کننده نیست، در انتهای هفته ی دوم، سعی کنید پیام تبلیغاتی، بنر و ... خود را تغییر دهید و سعی کنید همه چیز را بهینه کنید و دوباره برای دو هفته ، تبلیغات خود را مانیتور کنید.

مشـــاوره رایــگان متخصصیــن

031-36640690