فرایند اجرایی طراحی وبسایت

We Are Creative Advertising agency

قـــدم اول (مشاوره اولیه در مورد ایجاد یک وبسایت مناسب)

در این مرحله ما براساس تجارب مختلف در زمینه ایجاد وبسایت، مشاوره هایی به مشتریانمان ارائه می دهیم تا آنها بتوانند دید ودرک درستی از ایجاد یک وبسایت مناسب و امکانات آن داشته باشند.
ما در این مرحله با راهنمایی و هدایت مراجعه کنندگان در مسیر درست می توانیم وبسایت مورد نظر آنها را طراحی کرده و به بیان دیگر می توانیم اهداف  کارفرما را با اهداف درست در زمینه ایجاد وبسایت همگام سازیم.

قـــدم سوم (بررسی ایده)

در این مرحله آژانس تبلیغات اختصاصی با کارفرما طی جلسه ای به کلیات طراحی وبسایت خواهد پرداخت و اطلاعات کاملی از آنچه باید در وبسایت قرار گیرد را بررسی می کند. به عبارت دیگر تیم حرفه ای ما در این مرحله به جمع بندی کلی یک وبسایت می پردازد و اطلاعات جامع و کاملی از آنچه مد نظر کارفرماست به دست می آورد، تا بر اساس آن طراحی مناسبی را ارائه دهد.

قـــدم پنجم (ارائه طرح اولیه )

تیم حرفه ای ما بر اساس اطلاعاتی که در مراحل قبل جمع آوری کرده وبسایتی به صورت اولیه طراحی و تولید خواهد کرد که شامل امکانات و موضوعاتی می باشد که در قرارداد قید شده است.

قـــدم هفتم (بهینه سازی در موتورهای جست و جو )

ما در حین و بعد از طراحی وبسایت بر اساس هر کلمه کلیدی می توانیم سئو سایت را پیاده سازی کنیم. قابل ذکر است که سئو یک پروژه جدید برای وبسایت می باشد. همچنین همه ی وبسایت های طراحی شده توسط تیم تخصصی آژانس تبلیغات اختصاصی قابلیت اجرای کلیه تکنیک های سئو را دارا می باشند.

قـــدم دوم (عقد قرارداد طراحی وبسایت)

در این مرحله قراردادی مابین آژانس تبلیغات اختصاصی و کارفرما منعقد خواهد شد که دو طرف ملزم به اجرای هر بند آن می باشند. در این قرارداد امکانات سایت، هزینه های طراحی و اجرای آن، تعهدات دو طرف و ... با جزئیات کامل وجود دارد.

قـــدم چهارم (ایجاد یک بانک اطلاعاتی)

اختصاصی در این مرحله بر اساس قسمت های مختلف وبسایت و امکانات آن باید اطلاعاتی از قبیل متون ، عکس ها، ایده ها و ... را تهیه کند که این بخش به چند قسمت به شرح زیر تقسیم می شود:
  • مشخص کردن قسمت های مختلف وبسایت
  • تهیه متون بر اساس قسمت های مختلف
  • ایده های مختلف بر طبق نظر کارفرما بررسی می گردد و در نهایت به جمع بندی کاملی از آنچه باید باشد می رسیم.

قـــدم ششم (اعمال تغییرات بر اساس نظر کارفرما)

پس از ارائه و تایید طرح اولیه می توانیم تغییراتی در منوها، گالری عکس، رنگ وبسایت و ... ایجاد کنیم. این تغییرات طبق نظر مشتریان و امکاناتی که مدنظر داشته اند و در قرارداد می باشد صورت می گیرد.پس از این مرحله طرح تکمیل شده و آماده تحویل به مشتری است.

مشـــاوره رایــگان متخصصیــن

031-36640690