برندسازی شخصی

We Are Creative Advertising agency

برند خودت باش

برند شخصی شما شهرت و میراث شماست
.
یک برند شخصی قدرتمند میتواند فرصت های شغلی و حرفه ای بوجود بیاره ، یک برند شخصی ضعیف شما را با مسئولیتهای بزرگ و مهم زندگی و کاریتون تنها خواهد گذاشت ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بدند شخصیتون را تعیین کنید و یا خودتون را که با برند شخصی که در آینده تصویری از آن توی ذهنتون دارید هم تراز کنید ، در این فرآیند ما به شما کمک میکنیم افراد یا گروههایی که دارای فرصتهایی هستند که شما به دنبال آن هستید را پیدا کنید استراتژی های بازاریابی برای برند شخصیتون را مورد هدف قرار میدهیم و تعیین میکنیم که شما به چه کسانی نیاز دارید و آنها را کجا میتونید پیدا کنید ، ما همچنین کمک میکنیم که شما دریابید که چگونه میتوانید یک تاثیر خوب و مثبت در مدت زمانی کوتاه داشته باشید ، اگر از 5 نفر که شما را میشناسن سوال کنند که شما در چه کاری خوب هستید و یا چه چیزی شما را بی همتا و متمایز ساخته آنها چه پاسخی خواهند داد ؟ آیا آنها چیزی که خودتون تصور میکنید خواهند گفت ؟
برند شخصی قصد و تمرکز را روی شهرت شما قرار میدهد و گارانتی میکند که بقیه مردم به گونه ای شما را ببینند که خودتان میخواهید . مدیران ، متخصصان و تیم های شرکتهای بزرگ مایلند بدونن چطور باید برروی این موضوع تمرکز کنند و در حرفه خودشون مطرح بشوند و به نمادی از موفقیت در حوزه تخصص خودشون تبدیل بشوند.
این فرآیند به شما کمک میکند که دریابید چطور برند شخصیه خودتون را بسازید و چطور حرفه خودتون را ارتقا بدید و با شور و شوق در مقابل رقابت ایستادگی کنید ، پس اجازه بدید شروع بکنیم و برند شخصی شما را بسازیم .
چطور میشود که اگر ما به شما بگیم : قدرت شما در حرفه و کسب و کارتان مستقیما مربوط به توانایی شما در مورد ساخت و حفظ نفوذ و تاثیرگذاری بر دیگران است. ساخت تاثیر گذاری نیازمند یک برند شخصی قوی و کامل است .
بنابراین برند شخصی یک نوع انتظار از یک تجربه است ، این به من کمک میکند بفهمم اگر با شما کار کنم یا در کنار شما حضور داشته باشم چه احساسی خواهم داشت

 برند شخصی شما شهرت شماست ، این میراث شماست ، این به دیگران میگوید چه انتظاراتی از شما داشته باشند.

 
برندینگ شخصی یا پرسونال برندینگ (Personal Branding) چیست؟ همراه با اهمیت و روش انجام آن

مزایای برند سازی شخصی | چرا برند سازی شخصی دارای اهمیت بسیار زیادی است؟مشـــاوره رایــگان از متخصصین

031-36640690