اهمیت گوگل پلاس در کسب و کار

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امروزه صحبت های بسیاری در رابطه با گوگل پلاس، یکی از آخرین سایت ها و رسانه های اجتماعی گوگل و استفاده های آن در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی آنلاین شده است. این وب سایت تاکنون بیش از 300 میلیون کاربر فعال داشته که این موضوع خود باعث موفق تر بودن این رسانه ی اجتماعی مبتکرانه شده است.

- گوگل پلاس، رسانه ی اجتماعی و تعاملی

گوگل پلاس در واقع پاسخ و واکنشی است به دیگر رسانه های اجتماعی نظیر فیس بوک و توئیتر که در چند سال اخیر نیز بسیار محبوب و مورد توجه کاربران قرار گرفته اند. اصلی ترین تفاوت میان گوگل پلاس و دیگر رسانه های اجتماعی ، طراحی تعاملی تر و وجود آن به عنوان مفصل و رابطی جذاب تر برای برقراری ارتباط میان کاربران و صاحبان مشاغل بوده است. گزینه های جدید بسیاری در گوگل پلاس وجود دارد که شما را قادر می سازد تا با افرادی که در حوزه کاری شما قرار دارند، در ارتباط و تعامل بمانید.


- بازاریابی کسب و کار از طریق گوگل پلاس

گوگل پلاس برای کمک به کسب و کارهای کوچک، ویژگی های جدیدی را ارائه داده، تا با استفاده از آن ها بتوانید برای کسب و کار خود صفحه ای اختصاصی ایجاد کنید. متخصصان بازاریابی و تجارت پیش بینی کرده اند که گوگل پلاس می تواند، به دلیل بهره مندی از این ویژگی ها، تأثیر بسزایی بر بازاریابی و پیشرفت کسب و کارها داشته باشد.

از این جهت پیشنهاد میگردد اگر شما نیز به دنبال راه اندازی برند و کسب و کار خود و علاقه مند به توسعه و بهبود آن به صورت آنلاین و مجازی هستید، قبل از آنکه از دیگر رقبا عقب بمانید، هرچه سریع تر قوانین و نحوه کار با گوگل پلاس را فرا گرفته و مشغول به فعالیت شوید. از این طریق شما نیز به صورتی رسمی اقدام به ایفای نقش در زمینه کسب و کار آنلاین خود نموده و با استفاده از آن شاهد نتایج چشمگیرتری خواهید بود.


- بهترین توانایی های گوگل پلاس

گوگل پلاس از سه روش اساسی قادر به توسعه و بهبود کسب و کار شماست:

  • برقراری ارتباط
  • اتصال و پیوند
  • به اشتراک گذاری


- برقراری ارتباط با افرادی که محتوا و مطالب شما را پسندیده اند.

به وسیله ویژگی "حلقه" در گوگل پلاس که یکی از بهترین ویژگی های این سایت تلقی می گردد، می توانید کاربران فعال و دنبال کننده خود را شناسایی و با افراد مرتبط در حوزه تخصصی و کاری خود ارتباط برقرار کنید. ایجاد این حلقه ها به برقراری ارتباط و اشتراک کارآمدتر با افرادی که مطالب و محتوای قرار گرفته در صفحه ی شما را پسندیده اند، کمک شایانی می کند. از این طریق شما می توانید نسبت به میزان افزایش بازدیدها و توسعه برند شخصی خود برای کسب و کارتان و ارائه خدمات در سطحی محلی، برنامه ریزی و عمل کنید.

نحوه ی کار شما در گوگل پلاس میتواند از طریق ساخت پروفایل شخصی شما و پیوند آن با وب سایت و رسانه های اجتماعی و صفحات بازدید شده تان انجام گیرد. در همین راستا ایجاد فهرستی از انواع خدمات قابل ارائه توسط شما، بر روی پروفایل شخصیتان در گوگل پلاس ضروری به نظر می رسد. همچنین می بایست با قرار دادن لینک های تجاری و کاری خود در نقاط مهم و پراهمیت پروفایلتان به عنوان معرفی جزئیات کاری، تاریخچه شغلی و ... و ساخت پروفایل خود به صورت عمومی، دسترسی آسانتری برای کاربران به دیگر جنبه های موجود درحوزه تخصص و تجارت خود را فراهم کنید.


- به اشتراک گذاری محتوا

گوگل پلاس مکانی بسیار مناسب برای ارسال و اشتراک مطالب، تصاویر و ویدئوهای شما و یا حتی برقراری گفتگوهای تصویری می باشد، که می توانید به واسطه اشتراک پست های وب سایت خود و دیگر اطلاعات کاریتان با دیگر صاحبان مشاغل ارتباط برقرار کنید. در نهایت شما قادر میباشید همواره در رابطه با دیگر همکاران و مخاطبان فعال در زمینه کسب و کار خودتان اطلاعات کسب کنید و از ارائه خدمات آنها مطلع گردید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn