برگزاری رویدادها (سمینار و همایش)

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

خیلی از موسسات دولتی و غیر دولتی، کلینیک ها، مدارس، خیریه ها و دیگر کسب و کارها با توجه به کاری که انجام می دهند همواره سمینار یا همایش جهت اطلاع رسانی عموم برگزار می کنند. برای برگزاری یک همایش یا سمینار بدون نقص و کامل باید مدیریت درستی در برنامه و انتخاب ها داشت. به منظور آشنایی بیشتر با این روند و مزایای برگزاری یک رویداد درست و به موقع، در ادامه با آژانس تبلیغات اختصاصی همراه باشید.

 

 

 

گام هایی برای برگزاری یک رویداد موفق

 

در ادامه به برخی از گام های مهم و کلیدی جهت برگزاری یک رویداد موفق اشاره کرده ایم:

 

انتخاب تاریخ مناسب

 

یکی از مهم ترین عوامل در برگزاری رویداد، انتخاب یک زمان مناسب برای حضور حداکثری از افراد است. اگر قصد برگزاری یک رویداد در فضای باز را دارید باید شرایط آب و هوایی را نیز در نظر بگیرید.
علاوه بر آن تعطیلی و دیگر موارد همچون آلودگی ساعت های پر ترافیک و دیگر موارد را حتما باید در انتخاب روز و زمان دقیق رویداد خود مد نظر قرار دهید. بنابراین مخاطبان مورد نظر خود را هنگام تصمیم گیری در مورد رویداد و زمان آن باید حتما به یاد داشته باشید.

 

 تبلیغ درست

 

چگونه دوست دارید مردم را از رویداد خود مطلع سازید و مخاطبان هدف را جذب کنید؟
بروشور، پوستر، بلیط، ایمیل، توییتر و فیس بوک ، همه روشهای بسیار خوبی برای اطلاع رسانی به شمار می روند.
مهم این است که بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید!

لطفاً با ما تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین روش اطلاع رسانی متناسب با رویداد برگزاری  به شما کمک کنیم.

 

 

برنامه ریزی تدارکات رویداد

 

چه رویداد بزرگ، چه کوچک برنامه ریزی های دقیقی برای اجرای یک رویداد موفق مورد نیاز است.
روز رویداد همیشه حساس است، اطمینان از داشتن تعداد افراد کافی برای کمک به شما و کارهایی که به وضوح مشخص شده اند باعث می شود کارها در سریع ترین زمان ممکن انجام شوند.
داشتن یک جدول زمانی شامل تمام عوامل مورد نیاز برای برگزاری رویداد در زمان مناسب یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

 

عکاس و فیلمبردار

 

شاید بخواهید مطالب ذکر شده در این رویداد را برای شرکت کنندگان و افراد غیر حضوری ضبط کنید، بنابراین استخدام عکاسان رسمی و فیلمبردار را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که آنها ایده و مهارت عالی برای گرفتن عکس های مناسب دارند.

 

در نظر گرفتن ظرفیت

 

آیا می توانید همه ی افراد را در محل مورد نظر خود جای دهید؟ به همین میزان، اگر یک لیست مهمان کوچک دارید در یک فضای بزرگ گم نمی شوند؟ یکی دیگر از مزایای کار با یک شرکت برگزار کننده رویداد همچون اختصاصی این است که آنها می توانند در مرحله بندی خلاق باشند و در صورت لزوم به شما در پر کردن یا به حداکثر رساندن فضا کمک کنند.

 

 

بودجه بندی

 

در ابتدا باید محاسبه کنید و هزینه ی دقیقی که قادر به پرداخت آن می باشید، مشخص کنید. چقدر می توانید برای یک رویداد هزینه کنید، تعیین این مقدار به ارائه دهندگان این امکان را می دهد که از خرج های اضافی جلوگیری کنند.

 

کمک گرفتن از اسپانسر

 

حامیان مالی و اسپانسرهای مختلف را که می توانند در انجام برنامه های پیشرو هنگام برنامه ریزی در یک رویداد، به شما کمک کنند، شناسایی کنید. فراموش نکنید که حامیان مالی همچنین می توانند از حمایت شما برای افزایش تعامل با دیگران بهره مند شوند.

 

 

 

 

از رویداد خود با ما صحبت کنید!

 

با ما تماس بگیرید و درمورد برنامه هایی که در ذهن دارید صحبت کنید تا تیم برگزار کننده رویدادهای ما به شما در مورد تمامی جوانب مشاوره و راهنمایی کند.
در صورت تمایل می توانید تمامی کارهای خود را به تیم ما واگذار کنید تیم ما از نقطه ی آغازی یعنی انتخاب زمان درست برای برگزاری رویداد تا آخرین مرحله آن در کنار شما خواهد بود.

 

در آخر باید بگوییم که اگر چه ممکن است در ابتدا برگزاری یک رویداد دلهره آور باشد، اما برای کاهش این استرس و برگزاری موفقیت آمیز آن می توانید از یک تیم متخصص در این زمینه کمک بگیرید آژانس تبلیغات اختصاصی با سال ها تجربه و تخصص به شما در برگزاری رویدادها یاری خواهند رساند.

 

 

دوستان همراه، شما می توانید برای راه اندازی پیج اینستاگرام خود و نیز مدیریت حرفه ای آن روی کمک ما حساب کنید و با خیالی آسوده مدیریت صفحه ی اینستاگرام خود را به ما بسپارید.
لطفا با 03136640690 تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn