مدیریت پیج اینستاگرام

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

با توجه به زندگی‌ پرمشغله‌ی امروز، بسیاری از افراد برای آگاهی از انواع برندها، خرید اینترنتی و ... به دنیای مجازی روی آورده‌اند و همین امر باعث شده است که استفاده از شبکه های اجتماعی تقریبا همه گیر شود. یکی از شبکه های اجتماعی که کاربران بسیاری دارد، اینستاگرام است.به دنبال فراگیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی، بسیاری از صاحبان کسب و کارهای مختلف تصمیم گرفتند که در فضای مجازی به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازند و درصد بسیاری از آن ها نیز اینستاگرام را برای این منظور انتخاب کردند. اما مشکل بسیاری از آن ها این بود که برای مدیریت پیج اینستاگرام خود از تخصص کافی برخوردار نبودند.

 

 

 به منظور کمک به بهبود کسب و کار عزیزانی که قادر به مدیریت پیج اینستاگرام خود نیستند، ما در آژانس تبلیغات اختصاصی بر آن شدیم تا کلیه‌ی خدمات مربوط به مدیریت پیج اینستاگرام شما را به عهده بگیریم. به منظور آشنایی با خدمات ما در این زمینه این مقاله را تا پایان به دقت مطالعه کنید.

 

مدیریت پیج اینستاگرام

 

ممکن است بپرسید اصلا هدف از مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟ از آنجا که بسیاری از صاحبان کسب و کار برای تبلیغات بیزینس خود از صفحات اینستاگرم استفاده می‌کنند و مایلند تا از این طریق برند خود را به مخاطبین خود معرفی کنند، پس نیاز دارند که هم خوب دیده شوند و هم فالوور داشته باشند، پست های آن ها لایک بخورد و همچنین فالوورهای آن ها افزایش یابد. افزایش لایک ، افزایش فالوور و ... در اینستاگرام در گرو انجام درست تبلیغ در اینستاگرام می باشد؛ و همه ی این ها میسر نخواهد شد مگر با مدیریت خوب و درست پیج اینستاگرام.
ما در تیم اختصاصی با استفاده از نیروهای ماهر و متخصص برای مدیریت پیج اینستاگرام شما در کنارتان هستیم ؛ با ما نتایج بسیار عالی از تبلیغات در اینستاگرام به دست خواهید آورد که منجر به رونق کسب و کار شما خواهد شد.

 

 

 

ییشتر بدانید:

اهمیت اینستاگرام در کسب و کار

 

 

 درباره ی تبلیغات در اینستاگرام بیشتر بدانید

 

یکی از شبکه های اجتماعی که بسیار پر مخاطب می باشد، اینستاگرام است. در اینستاگرام امکان پست کردن عکس و فیلم های کوتاه حداکثر یک دقیقه ای وجود دارد. شما می توانید با استفاده از انتشار عکس های صنعتی و تبلیغاتی در اینستاگرام یا با تهیه ی کلیپ های کوتاه و جذاب می توانید به بهترین شکل ممکن خود را به مخاطبان تان معرفی کرده و با انتشار پست های جالب و منحصر به فرد فالوورهای خود را افزایش دهید.

 

 

 همچنین وجود پست های زیبا و خاص که به صورت حرفه‌ای تهیه شده‌اند، می تواند رضایت بازدیدکنندگان پیج شما را به خود جلب کند و پست های شما را لایک کنند. آیا مایلید تا با خدمات ما در زمینه ی مدیریت پیج اینستاگرام آشنا شوید؟ در ادامه با ما همراه شوید.

بیشتربدانید:

5 نکته برای افزایش تاثیرگذاری پیج اینستاگرام

 

خدمات تیم اختصاصی در زمینه ی مدیریت پیج اینستاگرام

 

•    تولید محتواهای بکر و منحصر به فرد بر اساس کسب و کار شما و معرفی محصولات و خدماتی که ارائه می دهید به صورت کاملا هدفمند و بر اساس علاقه مندی مخاطبان.
•    استفاده ی صحیح از هشتگ های مرتبط با کار شما به گونه ای که کاربران به سادگی در جستجوهای خود بتوانند شما را پیدا کنند.
•    تهیه ی عکس های تبلیغاتی و صنعتی برای استفاده در پیج شما در کنار تهیه ی پوسترهای مناسبتی در ایام مختلف سال.
•    طراحی لوگو و استفاده از لوگوی شما در پست های اینستاگرام به منظور آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان با کسب و کار و برند شما.

تحلیل و بررسی پیج اینستاگرام شما به منظور به دست آوردن نتایج حاصل از مدیریت صفحه‌ی شما و بررسی نیازمندی ها به منظور افزایش لایک و افزایش فالوور برای شما.
 
 

دوستان همراه، شما می توانید برای راه اندازی پیج اینستاگرام خود و نیز مدیریت حرفه ای آن روی کمک ما حساب کنید و با خیالی آسوده مدیریت صفحه ی اینستاگرام خود را به ما بسپارید.
لطفا با 03136640690 تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn