طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

زمانی که کسب و کار تازه‌ای را آغاز می‌کنید و به تولید کالاهای جدید و ارائه‌ی خدمات متمایز می‌پردازید، قطعا نیاز دارید که شناخته شوید و در بازار و در میان سایر رقبا خوش بدرخشید و به خوبی دیده شوید تا بتوانید جایگاه اصلی خود را در بازار پیدا کنید. به نظر شما یک لوگوی خوب تا چه حد می‌تواند در این زمینه موثر باشد؟ در این مقاله برای شما از اهمیت داشتن یک لوگوی جذاب و خاص خواهیم گفت و ضرورت انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی لوگو را برای شما بیان خواهیم کرد. ما در آژانس تبلیغات اختصاصی در زمینه ی طراحی لوگوی آنلاین در حال فعالیت هستیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در مورد ساخت لوگو آنلاین و اهمیت داشتن یک لوگو خوب را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

 

لوگو چیست؟

 

لوگو در واقع نماد بصری یک برند است که مخاطب پس از شنیدن نام برند اول از همه آن را به خاطر می آورد.

 

اهمیت داشتن لوگوی خاص و منحصر به فرد

 

تا کنون به این مسئله اندیشیده اید که به محض اینکه نام یک محصول یا خدمت مربوط به یک شرکت را می شنوید، اولین چیزی که از آن به خاطر می‌آورید، لوگوی آن شرکت است؟ می‌دانید چرا؟ علت آن است که طراحی آن لوگو به قدری دقیق، حرفه‌ای و حساب شده انجام شده است که همواره در ذهن‌ها ماندگار شده است.

 

•    بیشتر بدانید:

تکامل لوگوی برند لگو (LEGO)

 

 

 •    همچنین بخوانید:

سیر تکاملی لوگوی پپسی

 

پس اولین موردی که در طراحی یک لوگو باید مد نظر داشت این است که باید طرحی انتخاب شود که در حافظه ی مخاطب بماند و از لحاظ بصری از چنان قدرتی برخوردار باشد که به سادگی فراموش نشود.ما در گروه اختصاصی، مبنای کار طراحی لوگو را بر این اصل بنا نهاده ایم که قبل از هر چیز اصول برندینگ را در نظر بگیریم و باتوجه به قوانین و اصول برندینگ، برای طراحی لوگو اقدام نمائیم.

ما کلیه‌ی زوایای پروژه را بر اساس قوانین برندینگ تحلیل و بررسی نموده و سپس با همکاری طراحان و متخصصان مجرب و کارآزموده‌ی خود، اقدام به پیاده سازی ایده های ارائه شده خواهیم کرد. همچنین تلاش می کنیم تا هر آنچه لازم است به کار گیریم تا یک لوگوی متمایز و خاص طراحی و پیاده سازی نمائیم به گونه ای که شما در بازار و در میان رقبا، توسط مخاطبین خود به خوبی دیده شوید.
چرا که معتقدیم با یک دیدگاه علمی و استراتژیک می توان به خلق یک لوگوی کاملا متفاوت و منحصر به فرد پرداخت. 
آیا مایلید تا از مزایای داشتن یک لوگوی قدرتمند آگاه شوید؟

داشتن یک لوگوی خوب و قوی چه مزایایی به همراه دارد؟

 

•    لوگو، عبارتست از بعد بصری یک برند، پس لوگو عامل اصلی برای برقراری تعامل با مخاطب است و اگر طراحی لوگو به درستی انجام شده باشد، در زمینه ی برقراری ارتباط با مشتری به مشکل برنخواهید خورد.
•    شما برای اطلاع رسانی و آگاهی برند، باید از لوگو استفاده کنید و با استفاده از آن خود را به مخاطبان و بازدیدکنندگان بشناسانید. پس داشتن یک لوگوی تاثیر گذار و خاص که در ذهن و خاطر کاربران ماندگار باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
•    لوگو در حقیقت بستری مناسب برای معرفی محصول شما به بازدیدکنندگان می باشد و با داشتن یک لوگوی شکیل و زیبا از همان ابتدا در خاطر بازدیدکننده خواهید ماند.

 

 

همچنین بخوانید:

سیر تکاملی لوگوی اپل

 

به این ترتیب شما با مزایای داشتن یک لوگوی خوب و ایده آل آشنا شدید، و از اهمیت آن در موفقیت کسب و کار وافزایش فروش خود مطلع شدید، بنابراین آنچه از ملزومات کار شما برای داشتن یک لوگوی خاص و زیبا این است که از شرکت های معتبر و مجرب در این زمینه کمک بگیرید و طراحی لوگوی خود را به آن ها بسپارید.

 

ساخت لوگو آنلاین توسط اختصاصی

 

طراحان ما با در نظر گرفتن کلیه‌ی زوایای کار و با رعایت اصول برندینگ و همچنین با در نظر گرفتن نظر و سلیقه‌ی مشتریان در کلیه ی مراحل طراحی، اقدام به ساخت لوگو آنلاین برای شما عزیزان خواهند کرد و با ارائه‌ی لوگو با طرحی شکیل، جذاب و بسیار خلاقانه و خاص به شما در معرفی برند و شناخته شدن هر چه بهتر شما عزیزان به مخاطبان‌تان و نیز موفقیت کسب و کار و سودآوری بیشتر کمک می‌کنند.


لطفا با ما تماس بگیرید و هر سوالی که در ذهن دارید با مشاوران ما در گروه اختصاصی در میان بگذارید و برای ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین از همکاران ما مشاوره بگیرید.

 

شرکت اختصاصی پیشرو در ارائه ی کلیه ی خدمات برندینگ و طراحی آنلاین لوگو آماده ی هر گونه خدمت رسانی به شما در زمینه ی ساخت آنلاین لوگو با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده و مشاورین کاردان، در استان اصفهان می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn