ضرورت طراحی سایت شرکتی چیست؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های مرتبط با تجارت با هدف گسترش تجارت و ارتباطات آنلاین و تعامل شرکت ها صورت می گیرد. با آگاهی از ویژگی های یک سایت خوب و بهینه و متناسب با نیاز شرکت می توان سایتی کاربرپسند با قابلیت جذب بصری کاربران طراحی نمود. آژانس تبلیغات اختصاصی با طراحی سایت شرکتی مسیر را برای کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ  شما میسر می سازد.

 

 

 

با رشد روز افزون در دنیای آنلاین کسب و کارهای گوناگون علاوه براینکه در فضای فیزیکی فعالیت خود را انجام می‌دهند دردنیای آنلاین هم فعالیت کاری خود را ادامه می‌دهند. از این طریق به رشد و توسعه کسب و کارشان کمک شایانی خواهند کرد. طراحی سایت برای هر کسب و کاری به عنوان یک نمای از آن کسب و کار در فضای وب است. بدین صورت هرکسب و کاری می تواند بصورت عالی خود را معرفی کنند.

آژانس تبلیغات اختصاصی با ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی تصمیم دارد تا یک تصویر عالی را در ذهن مخاطبان هر کسب و کار ثبت کند تا از این طریق بتواند افرادی که هیچ گونه آشنایی قبلی با شرکت موردنظرشان در فضای فیزیکی ندارند یک تصویرعالی از نحوه کارآنها ایجاد کنند.

هر روز به تعداد افراد در دنیای مجازی اضافه می‌گردد. افراد قبل از آنکه به سراغ یک شرکتی در فضای فیزیکی بروند ابتدا در موتورهای جستجو آن را جستجو می‌کنند. چندین پیشنهاد از طرف موتورهای جستجو مواجه می‌شوند و اگر افراد برای اولین بار با برند شما آشنا می‌شوند یک تصویر ایده آل از کسب و کارتان نبیند مطمئنا جذب کارتان نخواهند شد و اینچنین بیشتر مشتریان خود در فضای وب از دست خواهید داد. از این رو باید برای جذب مخاطبان بیشتر در فضای آنلاین طراحی سایت شرکتی خود را جذاب و کاربرپسند انجام دهید. وب سایت شرکتی شما نمایانگر این خواهد بود که کسب و کار شما درسطح حرفه ای قرار گرفته است یا نه؟

 

بیشتر بدانید:

 5 ربات برتر اینستاگرام چیست؟

 

 موارد مورد نیاز برای طراحی سایت  شرکتی چیست؟

 

  •    هاست و دامنه

هر وب سایتی باید هاست مناسبی داشته باشد. هاست وب سایت به شما آدرس ایمیل، فضایی برای صفحات وب سایت و دیگر ویژگی هایی را ارائه می دهد. دامنه سایت نماد یا عنوان سایت شما می باشد که مشخص کننده حرفه یا خدمات ارئه دهنده شما می باشد.  دامنه سایت قابل تغییر نمی باشد بنابراین در انتخاب نام دامنه سایت دقت لازم را انجام دهید.

 

 

  • پلن و چارچوب

برای طراحی سایت شرکتی در اولین قدم باید نیاز سنجی و پلن اولیه طراحی سایت آماده گردد. این پلن و طرح اولیه متناسب با نیازها و اهداف هر مجموعه،سازمان یا ارگان متفاوت می باشد.

 

 

  •  نرم افزارهای طراحی سایت

 

نرم افزارهای بسیاری در حوزه طراحی سایت وجود که افزاد متناسب با نیاز ها و مهارت های خود از آنها استفاده می کنند. امروزه نرم افزارهای خاصی در این حوزه وجود دارد که شما می توانید با کمی دانش و تجربه شروع به طراحی سایت نمایید از جمله این نرم افزارها سیستم های مدیریت محتوا و یا Content Management System (CMS) ، سیستم هایی شامل چندین تابع و روال از پیش تعیین شده می باشند که ابزارهایی را جهت مدیریت، طراحی و کنترل محتوای وب سایت ،به شما ارائه می دهند. برخی از نرم افزارهای مدیریت محتوا مانند Directus, Drupal, TYPO3, Joomla  و WordPress می باشند.

 

 

بیشتر بخوانید:

7 گام اصلی در رشد آسانسوری کسب و کار

 

  • طراحی و گرافیک

طراحی و گرافیک سایت شرکتی باید متناسب با حرفه و خدمات افراد متفاوت باشد بنابراین برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای آنلاین نیازمند دانش روانشناسی رنگ‌ها می باشد به گونه ای که هررنگی که برای هر المان خاص استفاده شود و مطابق با نیاز مخاطبان باشد. تا بتوانیم یک برند عالی در ذهنشان ثبت کنیم.

 

 

 

تخصص ما هویت بخشیدن به شرکت شماست


اگر بدنبال معرفی و اعتباربخشیدن به شرکتتان هستید بهترین و آسانترین راه برای تحقق بخشیدن به هدفتان داشتن یک سایت مفید وکارآمد است. با طراحی سایت شرکتی حرفه ای تخصص و خدمات خود را به بهترین نحو به همگان معرفی کنید. با سایت شرکتی خود می توانید به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته با مشتریان خود در ارتباط باشید و از خدمات خود پشتیبانی کنید.

 

 

خوانندگان عزیز اگر در مورد طراحی وبسایت و بازاریابی محتوا نیاز به مشورت دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با نحوه ی کار گروه اختصاصی آشنا شوید همچنین برای بهره مندی از تجارب مشاوران ما، می توانید با شماره 09135900970 تماس گرفته و برندینگ خود را در مسیر درستی پیش ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn