7 گام اصلی در رشد آسانسوری کسب و کار

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا در کسب وکارتان موفق نیستید؟ چرا تمرکز کافی برای انجام کارهای تان ندارید؟ چرا بعد از مدتی انگیزه تان را از دست می دهید؟ چرا هیچوقت از یه حدی درآمدتان افزایش پیدا نمی کند؟ چرا رقبای شما بیشتر از شما درآمد دارند و شما همیشه درجا می زنید؟ چرا به رشد بالا در زندگی و کارتان نمی رسید؟ چرا همیشه نگران و ناامید هستید؟؟؟ آژانس تبلیغات اختصاصی با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب شما را در رسیدن به رشد آسانسوری کسب کارتان یاری خواهد رساند.

 

 

 

 برای رشد کسب و کار باید انعطاف و مهارت سازماندهی بالایی داشته باشید. بعضی افراد تصور می‌کنند که با راه‌اندازی سایت یا گرفتن یک دفتر می‌توانند شروع به پول درآوردن کنند اما بعد متوجه خواهند شد که تصور اشتباهی داشته‌اند. هر فردی در شروع یک تجارت باید گام‌های لازم را در این راه بردارد تا موفقیت خود را در آینده تضمین کند.

 

7 گام اصلی در رشد آسانسوری کسب و کار چیست؟

 

  • مدیریت زمان و انضباط فردی

مهم ترین عاملی که باعث می شود شما در کارتان موفق شوید مدیریت زمان است. مدیریت زمان فقط بحث این نیست که کارهای تان را به موقع و سر وقت انجام دهید! مدیریت زمان مستقیما به اهداف کاری تان مربوط می شود. هر چقدر کارهای تان را به موقع به سرانجام برسانید به اهداف تان نزدیک تر می شوید. یک روش ساده برای این کار تهیه لیست کارهای روزانه است. این لیست شما را مطمئن می‌سازد که چیزی را فراموش نخواهید کرد و آنچه را که برای بقای تجارت لازم است انجام می‌دهید. با کمک این لیست می‌توانید هر روز به شکل بهینه‌تری کار کنید و زمان تلف شده کمتری داشته باشید.

 

 

  • رقبای خود را تحلیل کنید

رقابت سالم نتایجی بیش از تصور برای تجارت شما به همراه می‌آورد. برای موفقیت باید رقبای خود را بررسی و تحلیل کنید و با پیاده سازی یا اجتناب از برخی برنامه‌ها رشد تجارت خود را افزایش دهید. بررسی رقبا باعث می‌شود کمتر نیاز به آزمون و خطا داشته باشید و پله‌های ترقی را سریع‌تر طی کنید. همیشه به یاد داشته باشید که رقبای شما مثل خود شما، حضور فعالی دارند و می خواهند در کسب و کار خود پیروز شوند. با انجام تحقیقات رقابتی شما قادر هستید که

  •  نقاط قوت و ضعف رقیبان را شناسایی کنید.
  • با خواسته و نیازهای بازار بیشتر آشنا شوید و بهتر تشخیص بدهید که کدام موقعیت برای موفقیت بهتر است.
  • برگ برنده رقابتی را دست خود نگه دارید و یک قدم از رقیبان خود جلوتر بمانید.

 

 

 

بیشتر بدانید:

وب مارکتینگ چیست؟ اهمیت بازاریابی وب در کسب و کار

 

  •  خلاقیت در کسب وکار

داشتن خلاقیت در کسب و کار یکی از مهم ترین عوامل رشد و پیشرفت در کسب و کار است. خلاقیت به کارگیری توانایی های ذهنی برای ایجاد یک ایده یا یک مفهوم تازه است. خلاقیت شامل تولید چیزی است که هم اصیل و هم ارزشمند باشد.

 

 

  • جزئیات را در نظر بگیرید

به وسیله ثبت جزئیات کسب و کار خود خواهید فهمید که کجا هستید و چه پتانسیل‌هایی برای رشد دارید. این کار به شما امکان می‌دهد استراتژی برای مواجهه با چالش‌ها داشته باشید. هر نکته یا ایده‌ای که به ذهن‌تان می‌رسد ثبت و در زمان مناسب به آن رسیدگی کنید و عملکرد روزانه‌تان را جمع بندی کنید. ثبت جزئیات می تواند شما را متمرکز تر بر روی اهداف و خواسته های خود در کسب و کارتان نماید و موشکافانه تر به کسب و کار خود نگاه کنید.

 

 

 

  • خدمات خوبی ارائه دهید

اگر خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید آنها بیشتر تمایل پیدا می کنند دوباره به شما مراجعه کنند. حتی ممکن است به مشتریان وفاداری تبدیل شوند که هیچ سراغی از رقیبان شما نمی گیرند. این نوع مشتری‌ها بهترین نوع تبلیغات دهان به دهان برای شما هستند. مشتریان وفادار هستند که رشد کسب و کار شما را تضمین می کنند. آنها علاوه بر تکرار خرید، داوطلبانه و با رضایت برای محصولات و خدمات شما تبلیغ می‌کنند و افراد دیگری را به سوی شما جلب می‌کنند. اصل رضایت مشتری از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت سازمان است.

در کل با مشتریان خود صادق باشید اگر مشتری شما فکر کند و یا شک کند که در اصطلاح شما می خواهید محصولی را به او بیندازید، مطمئن باشید آن مشتری را برای همیشه از دست داده اید. به جای این که خطوط فروش خود را بی رویه افزایش دهید، با صرفه جویی در هزینه هایتان، این صرفه جویی را به مشتریان خود انتقال دهید.

 

 

 

  •  پاداش و ریسک ها را بشناسید

رمز اصلی موفقیت داشتن ریسک‌های حساب شده می باشد تا باعث رشد کسب و کار شما شوند. ریسک‌های حساب شده در آینده پاداش‌های بزرگی را برای شما به همراه خواهد داشت. در شروع کار نیاز به مقدار زیادی خلاقیت و نوآوری دارید و اگر هوشیارانه جلو بروید، می‌توانید در مدت کوتاه‌تری به اهداف شغلی و مالی خود برسید. البته باید با انواع  ریسک ها آشننایی داشته باشید و از هوشیاری کافی در این زمینه برخوردار باشید.

 

 

بیشتر بدانید:

اصول تبلیغات موثر در بازار فروش

 

  • ثابت قدم باشید

ثبات قدم از مهم‌ترین عوامل کسب درآمد است. شما باید مصرانه به فعالیت‌های خود ادامه دهید تا روز به روز موفق‌تر شوید. استمرار شما بعد از مدتی به یک عادت مثبت تبدیل می‌شود که مزایای بسیاری از جمله درآمد خوب را برایتان به ارمغان می‌آورد.  با استمرار و ثابت قدم بودن در کسب و کار می توانید بسیاری از کمبودها را جبران کنید. ثبات قدم به این معنا نیست که هیچ‌گاه دچار تردید یا ناامیدی نمی‌شوید. بلکه ثبات قدم ادامه دادن با وجود تمام ترس و تردیدها است.

 

  

 

 ما در تمام مسیر کسب و کارتان، همراه شما خواهیم بود.

 

 

خوانندگان عزیز اگر در مورد طراحی وبسایت و بازاریابی محتوا نیاز به مشورت دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با نحوه ی کار گروه اختصاصی آشنا شوید همچنین برای بهره مندی از تجارب مشاوران ما، می توانید با شماره 09135900970 تماس گرفته و برندینگ خود را در مسیر درستی پیش ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn