5 ربات برتر اینستاگرام چیست؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ربات اینستاگرام کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برای افزایش فالوئرها در اینستاگرام است. اما این ربات دقیقاً چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ یکی از بهترین راه‌های جذب کردن فالوئرهای جدید برای یک پیج، تعامل با پیج‌های دیگر است. یعنی اینکه شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن آدم‌هایی بکنید که فکر می‌کنید به پیج شما علاقه‌مند هستند تا آنها هم به سراغ پیج شما بیایند. هیچ بعید نیست خود شما قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی برای افزایش فالوئر با همین تکنیک شما را فالو کرده‌ باشند.

 

ربات اینستاگرام چیست و چه کاری انجام می دهد؟


مهم ترین دلیل اینکه کاربران برای پیج هایشان از ربات های اینستاگرام استفاده می کنند برای بحث تبلیغات و بیشتر دیده شدن پیج ها است.این ربات ها چه هستند و دقیقا چه کاری انجام می دهند؟خود شرکت اینستاگرام امکاناتی را در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد که همان کارهایی که شما با اپلیکیشن اینستاگرام انجام می دهید مثل لایک کردن،فالو کردن،ارسال پیام دایرکت و ... به شکل اتوماتیک و توسط نرم افزار ها انجام شود. برنامه نویسان سیستم خودکاری را طراحی کرده اند تا به جای شما یک نرم افزار این کارها را انجام دهد. اما ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا این کار ها را نرم افزار انجام دهد؟ برای پیج های شخصی که مصارف شخصی دارند و بعد تجاری و مارکتینگ ندارند اصلا استفاده از ربات پیشنهاد نمی شود. ولی پیج هایی که در اینستاگرام به صورت کاری هستند و یک تجارتی را روی اینستاگرام پیش می برند از این ربات ها استفاده می کنند تا برای پیج شان تبلیغ شود.تبلیغ ربات به چه شکل است؟ ربات ها با انجام خودکار این فعالیت ها مثل لایک،فالو،کامنت و ... هر لحظه دارند پیج آن کاربر را جلوی چشم مخاطبین زیادی می برند و با این کار دارند آن پیج را تبلیغ می کنند و باعث بیشتر دیده شدن آن پیج می شوند و بالطبع باعث بالا رفتن تعداد فالوور ها می شود.این ماهیت ربات بود که چی هست و چه کاری را قرار است که انجام دهد.

 

 

چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

 

در یک کلام ربات اینستاگرام بهترین گزینه برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است. بدون اغراق استفاده از ربات اینستاگرام بیشترین سود را برای پیج های اینستاگرامی دارد. هدفمندترین فالوورهای شما فقط توسط ربات اینستاگرام به کسب و کارتان در اینستاگرام جذب می شوند. طبق این قانون شما به راحتی می توانید با انجام فعالیت های روزانه مثل لایک کردن یا فالو کردن دیگران به مرور زمان فالوورهای اینستاگرام تان را افزایش دهید.

اگر تمام این کارها را خودتان به صورت دستی انجام دهید قطعا اینستاگرام متوجه می شود که شما یک اسپمر هستید و اکانت شما را می بندد. پس یکی از دلایل مهم دیگه در استفاده از ربات های اینستاگرام دقیقا همین موضوع است. یعنی ربات اینستاگرام دارای الگوریتم هایی است که اینستاگرام را دور می زند و به هیچ وجه اینستاگرام قادر نخواهد بود که اکانت شما را به عنوان یک اسپمر شناسایی کند.

 

 5 ربات برتر اینستاگرام چیست؟

 

 

یکی از قوی ترین و بهترین ربات های اینستاگرام ربات اینستاساز است که می توان جزء اولین ربات های اینستاگرام در ایران دانست. شخصا این ربات را تست کرده ام و از نظر قابلیت و امکانات چیزی کم و کثر ندارد. 

پشتیبانی خوبی دارد و می توان به این ربات هم اعتماد کرد. از ویژگی های منحصر به فرد این ربات می توان به گزارش گیری حرفه ای از فعالیت های انجام شده در ربات اشاره کرد. ربات اینستاساز دقیقا به شما

می‌گوید که فالوورهای جدید شما به خاطر کدام فعالیت رباتو با استفاده از کدام هدف تنظیم شده شما اکانت تان را فالو کرده اند. همچنین در داخل پنل کاربری تان در ربات قسمتی وجود دارد که می ‌توانید بازدهی

افزایش فالوور اینستاگرام اهدافی که برای ربات مشخص کرده اید را با یک دیگر مقایسه کنید و اهداف ضعیف را از تنظیمات تان حذف کنید تا به نتایج بهتری دست یابید.

                                         

                                     

 

 امکانات ربات اینستاساز:


    جذب فالوور بر اساس جنسیت
    جذب فالوور بر اساس نقشه و محدوده
    قابلیت ارسال پیام انبوه دایرکت
    قابلیت لایک کردن کامنت ها
    جذب فالوور هوشمندانه بر اساس اهداف
    گزارش گیری حرفه ای از فعالیت های انجام شده
    انتشار پست های زمان بندی شده
    قابلیت ریپست کردن از پیج های دیگر
    سه روز تست رایگان
    پشتیبانی خوب

 

  • های فالوور

     

    یکی دیگر از ربات های خوب اینستاگرام از نظر من ربات های فالوور است. من شخصا از این ربات برای چند تا از مشتریانم استفاده کرده ام و میزان پیشرفت شان در جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام را توسط ربات های فالوور دیده ام.

    ربات های فالوور تمام ویژگی های یک ربات خوب را دارا است. به تازگی هم قابلیت ارسال اتوماتیک پست و استوری روی اکانت اینستاگرام و همینطور قابلیت فالو کردن بر اساس جنسیت را به امکانات ربات خود افزوده است. یکی از مزیت های خوب های فالوور پشتیبانی خوبش است. به محض اینکه در سایت ثبت نام می کنید ربات تست شما فعال می شود و می توانید از آن به مدت سه روز استفاده کنید.

         

                                     

 

امکانات ربات های فالوور:


    هدف گذاری دلخواه برای جذب فالوور
    ارسال کامنت اتوماتیک
    قابلیت لایک پست و کامنت پست
    ارسال پیام دایرکت اتوماتیک
    مشاهده آماره پیشرفت لحظه ای
    جذب فالوور منطقه ای
    تعیین جنسیت فالوور
    پشتیبانی خوب

 

 

ربات فالوجت هم ربات اینستاگرام خوبی است که خودم شخصا تست نکرده ام اما نظرات منفی هم در موردش تا الان ندیده ام. فالوجت هم مانند دیگر ربات های معرفی شده تاکنون از پلتفرم یکسانی برای ربات اینستاگرام 
استفاده می کند و قابلیت های جدید دیگر ربات های اینستاگرامی را دارا می باشد.
یکی از مزیت های فالوجت زمان بندی ارسال پست در اینستاگرام برای هر تعداد اکانتی که مد نظرتان باشد است. یعنی شما اگر سه اکانت اینستاگرام نیز داشته باشید برای هر سه آن ها می توانید پست های زمانبندی      شده برای انتشار تعیین کنید.

 

                                 

 

 وب سایت فالوجت هم خدماتی مثل تبلیغات در پیج های بزرگ اینستاگرامی و تبلیغات ویدیویی از طریق اینفلوئنسرها برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند اینستاگرام ارائه می دهد.

 

 

 اینستامکس هم یکی دیگر از بهترین ربات های اینستاگرامی است که می توان به عنوان یک ربات همه کاره و هوشمند از آن استفاده کرد. تمام قابلیت هایی که در ربات های فوق به آن ها اشاره شد در این ربات هم به چشم می خورد. همچنین اینستامکس پنلی با عنوان پنل مدیران ارائه می کند که مخصوص افرادی که بالای 30 اکانت فعال در ماه دارند است.

 

                                  ربات اینستامکس اکانت تست ندارد و یکی از مزایای ربات اینستامکس ارائه پنل های ربات اینستاگرام برای موارد خاص است. مثلا پنل ربات هوشمند اینستاگرام، پنل ربات فقط برای ارسال پیام دایرکت یا پنل ربات فقط برای ارسال کامنت تبلیغاتی که تعرفه ماهانه هر کدام 70 هزار تومان می باشد.

 

 

یکی از بهترین ربات های اینستاگرام ربات اینستا ربات است که شخصا ازش استفاده کرده ام و همینطور مشتریان زیادی دارم که هم اکنون ازش استفاده می کنند. پشتیبانی خوب و امکانات عالی این ربات مثال زدنی است. با توجه به آپدیت های ماهانه اینستاگرام، اینستا ربات هم هسته پلتفرمش را به روز می کند. اگر می خواهید بدون دردسر از یک ربات ایستاگرام خوب استفاده کنید این ربات را به شما پیشنهاد می کنم.

 

 

                                    

 کار با ربات اینستا ربات بسیار آسان و لذت بخش است. البته ویدیو آموزشی کار با ربات و تنظیمات آن را می توانید در قسمت آموزش های سایت اینستا ربات دریافت کنید.

 

امکانات اینستاربات:


    زمانبندی هوشمند ربات
    جذب فالوور بر اساس محدوده زمانی
    جذب فالوور بر اساس جنسیت
    جذب فالوور بر اساس هشتگ
    ارسال پیام دایرکت
    ارسال کامنت تبلیغاتی
    حذف کامنت های توهین آمیز
    ارسال ویدیو در لایو
    ارسال پست به صورت زمانبندی شده
    پشتیبانی عالی

 

خوانندگان عزیز اگر در مورد طراحی وبسایت و بازاریابی محتوا نیاز به مشورت دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا با نحوه ی کار گروه اختصاصی آشنا شوید همچنین برای بهره مندی از تجارب مشاوران ما، می توانید با شماره 09135900970 تماس گرفته و برندینگ خود را در مسیر درستی پیش ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn