افزایش رتبه سایت | بالا بردن بازدید و افزایش ترافیک واقعی سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برای رسیدن به هر چیزی باید مسیری را طی کرد و این چیزی است که در مورد موفقیت یک سایت بسیار صادق است. بعد از این که سایت شما طراحی شد، نباید انتظار داشته باشید که به سرعت جزء پیشنهادهای اولیه گوگل باشید. کسی که چنین چیزی به شما قول می دهد مطمئن باشید که قصد فریب شما را دارد. یکی از مواردی که برای بازسازی برند (ریبرندینگ) توصیه می شود، بهبود سایت تان می باشد. نیز در این مقاله نکاتی در اختیار شما قرار می گیرند که با رعایت آن می توانید شاهد افزایش رتبه سایت خود باشید.


نکات مهم در زمینه افزایش رتبه سایت :

1. اولین موردی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که سایت شما ساختار یافته باشد و یا به عبارت دیگر کاربری آن به گونه ای باشد که کاربر پاسخ خود را از سایت شما دریافت کند. اگر سایت شما دارای کاربری ساده ای نباشد، خزنده های گوگل نیز به سایت شما رتبه خوبی نمی دهند!

2. حتما دقت کنید که یکسانی محتوا، در سایت شما اتفاق نیفتد. به عبارت دیگر از گذاشتن محتوای تکراری جدا خودداری کنید.

3. ریسپانسیو بودن سایت به افزایش رتبه سایت شما کمک زیادی می کند. امروزه افراد بیشتر از تلفن همراه خود برای انجام کارهای روزانه خود استفاده می کنند. بنابراین سایت شما باید برای تلفن های همراه بهینه سازی شده باشد. بنابراین حتما به نیاز کاربر توجه کنید و سعی کنید زمانی که به سایت شما آمده است آن نیاز را رفع کنید.

4. بهنیه سازی سرعت سایت، در هر سیستمی باید به درستی انجام شود. یعنی اگر کاربر از کامپیوتر و یا تلفن همراه خود استفاده می کند ، فرقی ندارد و محتوای سایت شما باید به سرعت نمایش داده شوند. در صورتی که این اتفاق نیفتد، کاربر صفحه شما را می بندد و گوگل این مسئله را به عنوان امتیاز منفی برای شما در نظر می گیرد. یکی از ساده ترین چیزهایی که در این زمینه می توانید کنترل کنید سایز عکس های سایت است.5. از لینک های درست استفاده کنید! در صورتی که کاربر لینکی را باز کند و با خطای 404 رو به رو شود باز هم گوگل این مسئله را به عنوان امتیاز منفی در نظر می گیرد و به جای افزایش رتبه سایت، کاهش رتبه سایت خواهید داشت.

6. برای این که بتوانید کاربر را به سایت خود جلب کنید باید از کلمات کلیدی استفاده کنید که کاربر بیشتر آن ها را جستجو می کند.

7. با استفاده از توضیحات متایی که برای محتوای خود قرار می دهید این فرصت را دارید که کاربر را قانع کنید از سایت شما دیدن کند. استفاده از کلمه کلیدی در این قسمت را فراموش نکنید.

 

این روزها قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، از مهم ترین اهداف افراد برای ایجاد سایت می باشد. برای رسیدن به این هدف، باید از تکنیک های سئو و بازاریابی محتوا بهره مند شوید. خوشبختانه تیم اختصاصی با بهره مندی از متخصصانی مجرب و کارآزموده در جلسه مشاوره ی برندینگ سایت شما را به دقت بررسی کرده.سپس در گام بعد مشکلات تکنیکی و رابط کاربری آن را رفع می کنند و در مرحله نهایی از تکنیک های سئو برای افزایش رتبه سایت تان استفاده می کنند. لازم به توضیح است که سئو سایت باید به صورت مستمر انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.


چقدر زمان می برد تا شاهد افزایش رتبه سایت خود باشیم؟

جواب این سوال را نمی توان به طور قطع داد چرا که به عوامل بسیاری وابسته است. به عنوان مثال هر چه که میزان رقابت در بازاریابی دیجیتال کسب و کار شما کمتر باشد، می توانید خیلی سریع رشد کرده و جزء پیشنهادهای اولیه گوگل باشید. بنابراین وابسته به ترفندها و هزینه هایی که برای سایت استفاده میکنید این زمان متغیر است. ولی به عنوان یک جواب کلی شما نمی توانید انتظار داشته باشید که خیلی سریع به نتیجه دلخواه خود برسید.

 


چقدر زمان می برد تا گوگل به شما رتبه دهد؟

برای این سوال هم پاسخ دقیقی وجود ندارد ولی می توان گفت برای اینکه صفحه شما جزء 10 پیشنهاد اول باشد به طور متوسط به 2 سال زمان نیاز است! جالب است بدانید که در میان این 10 پیشنهاد برتر تنها 22 درصد از آن ها تنها یک سال زمان صرف این کار کرده اند. بنابراین با توجه به این آمار ها، شما حداقل باید 1 سال به سایت تان فرصت دهید تا جزء گزینه های اولی گوگل باشد. و اگر می خواهید در 1 سال به این نتیجه برسید باید تلاش زیادی در راستای بهبود سایت خود انجام دهید.


همراهان عزیز در این مقاله تنها به نکات اصلی اشاره شد ولی در واقع باید مراحل زیادی را پشت سر بگذارید تا بتوانید در طول زمان شاهد افزایش رتبه سایت خود باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn