طراحی و صفحه‌آرایی ژورنال و مجلات لوکس

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مجلات مختلف گاهی سرگرم‌کننده و گاهی ارائه‌دهنده اطلاعات هستند. تقریبا هر قفسه یا طاقچه‌ای در خانه یا محل کار به وجود مجلات سرگرم‌کننده و مفید نیاز دارد. یک مجله ایده ال و خصوصا لوکس به طراحی مناسب و ویژه نیاز دارد. طراحی گرافیکی، عکس‌ها، تایپوگرافی، بافت پس‌زمینه و چیدمان المان‌ها باید به هنرمندانه‌ترین و البته هوشمندانه‌ترین شیوه ممکن انجام شود. طراحی و صفحه‌آرایی مجلات لوکس نقشی اساسی و تعیین‌کننده در افزایش تعداد مخاطبین و از آن مهم‌تر، تبدیل مخاطبین به مشتری دارد.

ساخت چنین مجلاتی نیازمند تصویرسازی و خلاقیت بالا، داشتن روحیه هنری، و در کنار آن دانش به‌روز است و وجود کوچک‌ترین اشتباهی در این روند موجب خراب شدن کل پروسه و عدم نتیجه دهی می‌شود. به همین خاطر بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و صنایع مختلف و سازمان‌ها برای طراحی و صفحه‌آرایی مجلات خود این کار را به منابع خارجی مانند شرکت‌های طراحی گرافیکی و آژانس‌های تبلیغاتی متخصص در این زمینه می‌سپارند.

طراحان ما در آژانس تبلیغات اختصاصی از جدیدترین نرم افزارهای طراحی گرافیکی و صفحه‌آرایی مجله برای ایجاد حرفه‌ای‌ترین قالب‌های چاپی در مجلات لوکس استفاده می‌کنند. تک‌تک طراحان تیم ما، دارای تجربه و تخصص بالایی در کار خود هستند و همیشه دانش خود را با به‌روزترین تحولات ایجاد شده در صنعت روز مجلات چاپی همگام می‌کنند. ما به ترکیب خلاقیت و هنر با دانش فنی اعتقاد داریم و به همین منظور طراحی‌های دیجیتال را کاملا منطبق با ویژگی‌های تکنیکی چاپ ارائه می‌دهیم


خدمات طراحی و صفحه‌آرایی مجلات

خدمات طراحی و صفحه‌آرایی مجلات در آژانس تبلیغات اختصاصی برای هر یک از مشتریان به نحو سفارشی و ویژه انجام می‌شود و برنامه‌ریزی آن دقیقا بر اساس خواسته‌ها و نیازهای هر کارگزار تدوین می‌شود. تیم طراحی و تولید محتوای ما مدت زمان طولانی قبل از شروع کار طراحی و صفحه‌آرایی، بحث و تبادل‌نظر در مورد پروژه را آغاز می‌کنند و معیارهای طراحی مجله، لاین‌های اصلی در تیتر بندی، موضوعات محتوایی و سبک طراحی را به اطلاع شما می‌رسانند تا مطمئن شوند که با اهداف و البته سلایق شما کاملا جور درمی‌آید تا نتیجه نهایی کاملا منطبق بر خواسته شما باشد.


ما برای بسیاری از ناشران و صنایع و سازمان‌ها، خدمات پیش از چاپ و همچنین خدمات طراحی و چیدمان صفحات مجله را انجام می‌دهیم و مفتخریم که با نام‌های بزرگی بسیاری در زمینه انتشار مجلات، روزنامه‌ها، طراحان بروشور و کاتالوگ و طراحان کتاب همکاری داشته‌ایم. پروژه‌های مختلفی که توسط ایده پردازان و طراحان ما در زمینه مجلات و محصولات چاپی تاکنون انجام شده‌اند شامل موارد زیر می‌شود:

 • ژورنال لوکس اختصاصی
 • مجلات تبلیغی
 • کاتالوگ و بروشورهای اطلاعی و تبلیغی
 • دفترچه راهنمای محصولات
 • منوی خدمات
 • جلد کتاب فیزیکی و کتاب الکترونیکی

  برخی نمونه ژورنال‌های تبلیغاتی طراحی شده توسط تیم اختصاصی:

  


تیم طراحان ما علاوه بر ارائه طرح‌های منحصر به فرد، این اطمینان را ایجاد می‌کنند که طرح‌های ارائه شده بعد از مرحله چاپ نیز همچنان جلوه و تاثیرگذاری خود را حفظ می‌کنند و کار طراحی را بر اساس ویژگی‌های تکنیکی سیستم چاپ و جنس کاغذ یا متریال چاپی انجام می‌شود.


عناصر اصلی در کار طراحی و صفحه‌آرایی مجلات لوکس

در دنیای مسطح مجلات، طراحی دیجیتال و کیفیت چاپ باید با هم ترکیب شوند. کلیدی‌ترین نکاتی که در صفحه‌آرایی مجلات نقش دارند عبارتند از ترکیبی از:

 • تصویرسازی گرافیکی
 • طراحی‌های گرافیکی با توجه به رنگ‌ها، عکسها و محتوای اصلی صفحه، خلق می‌شوند.
 • تایپوگرافی

  ما می‌توانیم فونت‌های سفارشی بسازیم و یا انتخاب فونت، اندازه و رنگ آن را دقیقا با توجه به سایر المان‌های صفحه، طراحی‌ها و محتوی انتخاب کنیم.
 • عکس‌ها

طراحان ما علاوه بر استفاده از عکس‌های ارائه شده توسط شما، خدمات عکاسی حرفه‌ای را ارائه می‌دهند تا کاراکتر و ظاهر دیداری مدنظر خود را به صفحه اضافه کنند.

 • محتوا

علاوه بر استفاده از متن‌ها و محتواهای انتخابی شما، تیم تولید نویسندگان و ویراستاران ما، محتوای لازم در هر بخش را تأمین می‌کنند.

 • چیدمان فضاها

طراحی فضاهای پر و خالی در صفحه و همچنین جدول‌بندی فضاها ، در جلب‌توجه بیننده تأثیر زیادی دارد. انتخاب کادربندی‌های متقارن و نامتقارن و میزان فضای خالی (یا سفید) کاملا برنامه‌ریزی شده و هدفمند است.

 

طراحان مجلات لوکس، دانش و دیدی هنری دارند که به آن‌ها اجازه می‌دهد بتوانند کل پروژه را به صورت یک المان واحد تصور کنند و ترتیبی دهند که در حالی که طراحی تک‌تک صفحات منحصربه‌فرد و نوین است ، اما تم کلی و حس اصلی مجله در هر صفحه به‌وضوح جاری باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn