مشاوره ی برندینگ | بهترین شرکت خدمات مشاوره برند

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تفاوتی نمی‌کند که شما یک برند یا استارت آپ جدید هستید یا می‌خواهید برند خود را بازسازی (ریبرندینگ) کنید، در هر حال شما باید هر از چند گاهی، یک قدم به عقب بازگردید و از خودتان بپرسید که "به چه جایی می‌خواهید برسید؟"
آژانس تبلیغات اختصاصی به عنوان یکی از شاخص‌ترین شرکت‌های برندینگ در اصفهان با جدیدترین و به‌روزترین شیوه‌های برندینگ سعی بر این دارد که اطمینان حاصل کند که مشتریان شما به خوبی صدای برند شما را می‌شنوند و داستان آن را دنبال می‌کنند.

 

تبدیل شدن به یک برند تنها به طراحی لوگو یا یک ست اداری یا یک دو جین بروشور تبلیغاتی یا تیزر ختم نمی‌شود. در واقع تمامی این ابزار‌ها شاید برای تبدیل شدن شما به یک برند به کار بروند اما بدون داشتن طرح و برنامه اصلی، هیچ تاثیری ندارند. برای تبدیل شدن به یک برند شما باید به سوالات زیر پاسخ دهید:
 • برند شما چه حرف خاصی برای گفتن دارد؟
 • خدمات یا محصولات ویژه و متمایز شما چیست؟
 • شما داستان خود را چگونه با مخاطبان خود درمیان می‌گذارید؟
 • برند شما چه حسی را در ذهن مشتریان بیدار می‌کند؟

 آژانس اختصاصی با داشتن سالها تجربه در زمینه بازسازی برندها و خلق برند، به شما کمک می‌کند به نحوی عملی و با بهترین پلن کاری، به این سوالات پاسخ دهید و برنامه تبدیل شدن به یک برند را قدم به قدم اجرا کنید.

 


 

برند چیست؟

برند در واقع روح واقعی کسب و کار شماست. ظاهر محصولات شما و یا تکنولوژی‌هایی که به کار می‌برید و تمام پروسه کاری شما ممکن است بسیار ماهرانه و تحسین برانگیز باشد اما در نهایت این صدای برند شماست که در ذهن مردم حک می‌شود. برند در واقع همان حس یا فکری است که در قلب و ذهن مشتریان شما به‌جا مانده و با شنیدن نام محصول شما این فکر یا احساس تداعی می‌شود.

یک برند موفق علاوه بر طراحی و دیزاین عالی مخصوص و خدمات، سعی میکند پیام خود را نیز انتقال دهد و داستانی برای نقل کردن داشته باشد. این کار نه تنها موجب جلب مشتریان بیشتر و حفظ آنان شده بلکه وفاداری و مسئولیت بیشتر کارکنان خود شرکت را به همراه دارد.


برند تنها یک نام و یک لوگو نیست. بلکه شامل طیف گسترده‌ای از رنگها، الگوها، صدا‌ها ف تصاویر، ویژگی‌های خاص در محصول یا خدمات، و هرچیزی می‌شود که از طریق آن شعار شما و پیامی که دارید به مشتری منتقل می‌شود. به همین خاطر آژانس تبلیغات اختصاصی خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه ساخت برند را به شما ارائه می‌دهد و تمامی راهکار‌های لازم برای ایجاد پیام موثر برای برند شما و انتقال این پیام به مشتریان را در اختیار شما قرار می‌دهد. در خدمات مشاوره برندینگ ما کسب و کار شما را به دقت ارزیابی کرده و عوامل انگیزش مشتریان و خواسته‌های آنان را بررسی میکنیم. همچنین با در نظر گرفتن وضعیت فعلی بازار و پیش‌بینی شرایط آتی یک پلان همه جانبه برای طراحی برند یا ریبرندینگ به شما ارائه می‌دهیم.

 

خدمات مشاوره برندینگ چیست؟


یک مشاوره برند هویت برند و کارایی آن را تحلیل و ارزیابی می‌کند و سپس استراتژی‌های حرفه‌ای برای پیشرفت برند شما یا خلق یک برند جدید را ارائه می‌دهد. زمانی که برند شما در حال سقوط است، مشاورین برند می‌توانند نفسی تازه در آن بدمند. آن‌ها به شما می‌گویند که ایرادات و معایب کار شما در چیست و از سوی دیگر کدام مزایای رقابتی شما هستند که سودمندند و باید تقویت شوند.

خدمات مشاوره برندینگ شامل موارد زیر می‌تواند باشد:

 • تعیین جایگاه فعلی برند شما و تعیین جایگاه ایدئال برند شما در بازه زمانی مشخص در آینده.
 • ارائه راهکارهایی برای جلب مشتریان و همکاران تجاری بیشتر برای کسب و کار. استراتژی‌های جدید که باید اتخاذ شوند و راهکار قدیمی که از ادامه آن‌ها باید صرف‌نظر نمود.
 • بازسازی برند برای برقراری ارتباط موثر تر با مشتریان برای بیان داستانی که برند دارد. صدای برند شما باید به گوش مشتریان برسد.
 • ارزیابی نیازهای جدید مشتریان برای جلب نظر مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی شرکت و جلوگیری از مهاجرت مشتریان به برند دیگر.
 • ایجاد پلان برندینگ کوتاه‌مدت و بلندمدت. روند بازسازی و خلق یک برند ممکن است تا بیش از یک سال به طول بیانجامد اما لازم است در این بازه زمانی نیز روند رو به رشد شرکت محسوس باشد. این موضوع خصوصا برای برند‌های رو به افول اهمیت حیاتی دارد.
 • شناسایی رقیبان برند و طراحی پلان رقابتی.
 • طراحی برنامه نظرخواهی از مشتریان برای پایبندی مداوم برند به تعهدات خود.
 • طراحی کمپین‌های تبلیغاتی جداگانه برای نشان دادن صدا و چهره برند شما به مشتریان و همکاران تجاری.
 • ارائه جلسات مشاوره برای تفهیم استراتژی‌ها و پلان‌های اتخاذ شده به مدیران برند و نحوه اجرای آن.
 • ارزیابی روند پیشروی برند شما به صورت دوره‌ای و برگزاری جلسات تحلیلی.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn