امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هدف از هک سئو استفاده از هک رشد در سئو است. مفهوم هک سئو یعنی استفاده از روش های به صرفه برای رسیدن به نتایج بهتر در مدت زمان کوتاه تر است. به همین دلیل استفاده از هک سئو در سایت های تازه تاسیس که شانس کمتری در کسب رتبه خوب در گوگل دارند الزامی است.به طور کلی شناخت کامل سئو و تبدیل شدن به یک جادوگر سئو سال ها طول خواهد کشید.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال


تبلیغات ریتارگتینگ نوعی از تبلیغات می باشد که می توانیم  به صراحت بگوییم بسیاری از افراد از آن بی خبرند پس چگونه می توان ریتارگتینگ انجام دهیم و چه تکنیک هایی برای تبلیغات ریتارگتینگ وجود دارد در این مقاله ریتارگتینگ را توضیح داده و روش های آن را بیان کنیم.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در این نمودار، تعداد کاربران فعال فیسبوک را از سال 2008 تا 2018 و روند افزایش آن را می بینید. آمار نشان می دهد که در آخرین فصل سال 2018، فیس بوک دارای 2.32 میلیارد کاربر فعال ماهانه بوده است.

 


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بازاریابی حسی یک متد است که به صورت یکپارچه و سیستمی، مشتریان بازار هدف را از طریق ارتباطات مرتبط با برند که به ارزش آفرینی منجر می شود به خود معطوف می نماید.اغلب ما فکر می‌کنیم تصمیمات ما برای خرید کالاها متأثر از منطق ما است، اما در حقیقت، در بسیاری از مواقع، این احساسات هستند که بر تصمیمات ما اثر می‌گذارند. شاید بتوان گفت میزان محبوبیت یک برند خاص، حاصلِ وقت و هزینه‌ای است که آن برند صرف تبلیغات خود کرده است تا بر احساسات مشتریان اثر بگذارد.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

شاید فکر کنید که با وجود شبکه های اجتماعی مختلف و محبوبیت بی اندازه آنها بین کاربران، شما دیگر ابزار لازم و کافی را برای معرفی خود به دیگران دارید. هرچند داشتن اکانت کاربری خصوصا در شبکه های لینکدین، توئیتر، اینستاگرام، فیس بوک و گوگل پلاس جزئ لازمه های معرفی و ارائه توانایی های شخصی و رزومه کاری است.

 


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برای داشتن یک سایت پربازدید و موفق باید قبل از هرچیزی بدانیم که چگونه تولید محتوا کنیم تا بتوانیم بازدید کنندگان را به سایت خود جذب کنیم. هر چه کیفیت مطالب سایت بهتر باشد و جذابیت آنها برای کاربران بیشتر باشد، سایت بازدید بیشتر و درنتیجه از نظر موتورهای جستجو ارزشمندتر خواهد بود. در این مطلب به مبحث تولید محتوای خوب و سئو شده می پردازیم .